Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Paris Hilton dhe Chris Zylka i dhanë fund romancës së tyre dhe lajmi i ndarjes u zbulua këtë të hënë. Ata ishin në prag të martesës dhe aktori i kishte dhuruar Paris unazën 2.2 mln $. Në media qarkulloi lajmi se ai e donte sërish aksesorin e shtrenjtë që kishte mbetur në gishtin e miliarderes. Hilton u shfaq në aeroportin e Melbourne ku u zbulua se i kishte plotësuar dëshirën ish-partnerit dhe kishte hequr unazën e fejesës.
Trego më shumë