Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Sipas sinoptikanëve edhe java e ardhshme pritet të dominohet nga moti me reshje dhe temperatura të ulëta. Meteoalb, parashikon vranësira dhe shira thuajse gjatë gjithë ditës do të ketë të hënën dhe të martën, por pjesërisht të mërkurën. Ndërkohë reshje dëbore në zonat e thella malore priten kryesisht të martën. Pas të mërkurës pritet mot kryesisht i kthjellët, por i ftohtë.
Trego më shumë