Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston sot 28-vjetorin e lindjes. Ylli i muzikës pop i ka bërë vetes dhuratën më të çmuar, albumin Pheonix që po arrin një sukses të madh. Dhe në këtë ditë të veçantë për të, Rita ka marrë urimet e prindërve të saj Nik dhe Vera Ora. Ata e uruan vajzën e tyre në gjuhën shqipe.
Trego më shumë