Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Dy sulme ndaj parlamentit dhe mauzoleumit në Teheranit, kanë lënë të paktën 12 viktima dhe shumë të plagosur ISIS merr përgjegjësinë. Sulme janë shënuar sot në mëngjes, ku disa persona të armatosur kanë hapur zjarr në parlament, ndërsa një kamikaz ka shpërthyer në mauzoleumin e Ajatollah Khomeinit, themeluesit të Republikës Moderne në jug të kryeqytetit.Policia ka ngritur postblloqe në çdo cep të vendit.
Trego më shumë