Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Një pallat 24 katësh, në perëndim të Londrës, është përfshirë nga flakët në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Akoma nuk dihet numri ekzakt i viktimave, ndërsa një pjesë e madhe e banorëve janë bllokuar në shtëpi dhe shumë të tjerë, që kanë arritur të dalin nga pallati, janë dërguar në spital. Pallati "Grenfell Tower" përmban 120 banesa, ndërsa 200 zjarrëfikës ndodhen në vendngjarje për të shuar flakët.
Trego më shumë