Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Dua Lipa ka marrë pjesë në premierën e filmit “Dunkirk” dhe i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare është shfaqur elegante me një fustan të gjatë, me flokët e drejta dhe shumë pak e grimosur.
Enca Haxhia zbulon surprizën e saj për këtë verë. Këngëtarja në instagramin e saj ka publikuar një video të këngës më të re “Ciao”, e cila nuk duket larg stilit të Encës. Kjo verë pritet të sjellë hite të reja, të publikuara nga vipat shqiptarë, një pjesë e të cilave tashmë janë pjesë e tregut muzikor por pritet të dalin të tjera.
Dua Lipa është shfaqur e mrekullueshme në premierën e filmit “Dunkirk” që u shfaq mbrëmë. Këngëtarja me origjinë shqiptare është shfaqur elegante me një fustan të gjatë. Me flokët e drejta dhe shumë pak e grimosur, Dua ka mahnitur me pamjen e saj.
Mimi Kodheli, këtë herë ka zgjedhur të na befasojë me një look te ri. Nuk dihet ende arsyeja e ketij look-u, por ajo ka zgjedhur grimieren e njohur Ujvara Hajdari për të bërë këtë ndryshim, e cila ka preferuar të vleresojë figurën e zonjës Kodheli më shumë sesa punën e saj.
Pas fejesës me biznesmenin, moderatorja Floriana Garo vendos të largohet prej Shqipërisë dhe mbyll emisionin “Jo vetëm modë”. Pritet që Garo dhe partneri i saj të zgjedhin Gjenevën për të jetuar.
Tirana ishte një nga stacionet e turit të markës së suksesshme globale të rally-t rrugor “Gumball 3000”, që solli më shumë se 150 skuadra sportive me makinat e markave më të njohura botërore. 150 supermakinat luksoze të drejtuara nga personazhet VIP të artit, muzikës, biznesit, mbërritën mbrëmjen e së mërkurës në sheshin “Nënë Tereza”, ku ofruan spektakël.
Trego më shumë